Kaune vyko Lietuvos jaunių bokso čempionatas. Jame dalyvavo 104 boksininkai ir 30 boksininkių. Buvo išdalinta 21 medalių komplektas – 8-iose merginų ir 13-oje vaikinų svorio kategorijų.

Miestų įskaitoje nugalėtojais tapo čempionato šeimininkai Kauno boksininkai. Laikinosios sostinės atstovai laimėjo 13 medalių: 6 aukso, 3 sidabro ir 4 bronzos.

Sveikiname Viltę Polujanskę, Gustę Gataveckaitę, Adrijaną Freitakaitę, Armandą Kregždę, Emilį Lukošių, Raimondą Trapulionį, Evaldą Miliūną, Emilį Dovydą, Jokūbą Baniulį, Titą Preišegalavičių, Tadą Pranskūną ir dėkojame treneriams Mariui Narkevičiui bei Laimonui Raibikiui!

„Po Lietuvos čempionato pradėsime formuoti Lietuvos jaunių rinktinę, kuri ruošis rugsėjo 23 d. Italijoje prasidėsiančiam Europos čempionatui. Tai ką pamačiau Lietuvos čempionate, leidžia tikėtis, kad apie 10 boksininkų ir boksininkių gali tinkamai atstovauti Lietuvos rinktinei Europos pirmenybėse. Svarbu, kad jaunieji boksininkai stengtųsi treniruotėse ir skirtų didelį dėmesį boksui. Planuojame svečiuose susitikimą su slovakais. Rugpjūčio mėnesį Kaune vyks tarptautinis Viliaus Buikos turnyras, kuriame laukiame stiprių komandų iš užsienio. Rugsėjo mėnesį vyksime į Lenkiją, kur lauks sparingo kovos. Tada ir paaiškės galutinė Lietuvos rinktinės sudėtis“, – sako Lietuvos jaunių rinktinės treneris Marius Narkevičius.