PASLAUGOS

Paslaugos 2017-04-28T18:02:00+00:00

Bendros bokso treniruotės

Tai treniruočių programa, skirta įvairaus amžiaus tiek vyrams, tiek moterims, norintiems susipažinti su boksu, sustiprinti visus kūno raumenis, pašalinti neigiamas emocijas, bei įgyti pasitikėjimo savo jėgomis. Treniruotės skirsis viena nuo kitos savo pobūdžiu, darbo intensyvumu. Kiekviena treniruotė skirtinga.

Šių treniruočių metu naudojamos insanity, blast, tabata, zuu, crossfit, bodypump ir kitos treniruočių programos.

Individualios bokso treniruotės

Tokių treniruočiu metu treneriai dirba su klientu individualiai. Profesionaliai – norintiems siekti aukštų rezultatų bokso srityje arba norintiems pagerinti fizinę formą, turintiems sveikatos problemų.

Treniruotės parenkamos pagal sportuojančiojo fizinę būklę, krūvis keliamas pamažu, pastoviai sekant organizmo adaptaciją. Šioje grupėje gali sportuoti įvairaus amžiaus tiek vyrai tiek moterys.

Kreiptis į trenerį Daugirdą Šemiotą.

+370-655-91615

Vaikų ir jaunimo bokso grupė

Grupėje dirbama su vaikais nuo 10 metų amžiaus, bei jaunimu. Šios amžiaus grupės sportininkai mokomi bokso technikos, strategijos, lavinami raumenys, jėga, ištvermė bei greitis. Krūviai didinami laipsniškai, atsižvelgiant į kiekvieno sportininko fizinę būklę, bei galimybes.

Šiai grupei bus taikomos pedagoginės ir psichologinės pamokos, supažindinama su boksu, bokso istorija, garsiais boksininkais ir jų kovomis. Informacija bus pateikiama naudojant vaizdinę medžiagą. Pasiekus atitinkąmą lygį sportininkai dalyvaus įvairiose bokso varžybose, bei stovyklose.

Kreiptis į trenerį Marių Narkevičių.

+370-682-82699

Boxing Pump

Boxing Pump – viena iš treniruočių, padedančių greitai formuoti, sutvirtinti ir sustiprinti visą kūną. Pasitelkiant mažo svorio apkrovas (svarelius), štangas bei Step platformas ir intensyviai kartojant judesius deginami riebalai, stiprinamas kūnas ir greitai tvirtėja liesieji kūno raumenys.

Tai visame pasaulyje yra vienas iš greičiausių būdų padailinti kūną, kadangi atliekant pratimus, kurių metu reikia pritūpti, lenktis, spausti ir kelti, iššūkis metamas visoms pagrindinėms raumenų grupėms. Šios treniruotės garsėja tuo, jog leidžia greičiau pasiekti norimų rezultatų ir jau po pirmųjų užsiėmimo savaičių galima džiaugtis kūno pokyčiais.

Pažangiausia choreografija ir populiariausių hitų grojaraštis, pagal kurį sportuojama, atnaujinami kas tris mėnesius! Boxing pump treniruočių metu, pratimai skirtingoms kūno vietoms kartojami 70-100 kartų, taigi iš viso treniruotės metu atliekama net 800 pakartojimų.

Kreiptis į trenerį Daugirdą Šemiotą.

+370-655-91615

Cardio Blast

Cardio blast – tam kas neturi daug laiko skirt sportui, o nori turėti gerą sportinę formą!

Tai 30 minučių trukmės aukšto intensyvumo treniruotės, kurių metu atliekama mažiau jėgos, bet daugiau ištvermės pratimų. Šios treniruotės pradedamos užkuriančiais kūną apšilimo pratimais, kurie pažadina nervinę sistemą bei paruošia intensyviam judėjimui.

Šios treniruotės dėka šoksite auksčiau, bėgsite greičiau bei žinoma atrodysite atletiškiau! Treniruočių metu atliekami pratimai stiprina visą kūną – ypač apatinę kūno dalį, didina raumenų ištvermę, judrumą bei padeda gerinti fizinę būklę įvairių sporto šakų atletams!

Kreiptis į trenerį Daugirdą Šemiotą.

+370-655-91615

Kung Fu Wing Chun

Tai kovinis stilius, kuriame akcentuojama kova artimoje distancijoje, vienalaikė gynyba ir kontrataka, išvedimai iš pusiausvyros, griovimai, laužimai ir grandininės atakos prieš ginkluotą ir beginklį priešininką. Išskirtinis Wing Chun kung fu bruožas – lipnių rankų metodika kūno jautrumui lavinti.

Wing Chun bruožai: greitų smūgių į jautriausius kūno taškus lavinos, darbo su mediniu manekenu (specialus treniruoklis) metodika, vienalaikė gynyba ir kontrataka, smūgis vertikaliu kumščiu, darbas su ilga lazda (ieties prototipas) ir kardais-drugeliais.

Pasiteiravimui dėl treniruočių kreiptis pas Modestą Kapušinską.

+370-675-19305

Taekwondo

Tai moderni Olimpinė sporto šaka, išvertus iš japonų kalbos reiškia “kojų ir rankų menas”. Treniruotėse Jūs visapusiškai tobulėsite – lavinsite lankstumą, koordinaciją, greitį, ištvermę ir jėgą, įgausite savigynos įgūdžių ir didesnį pasitikėjimą savimi. Nuo šiol sportas taps Jūsų neatskiriama ir labai malonia gyvenimo dalimi!

Pasiteiravimui dėl treniruočių kreiptis pas Eglę Sakalaitę.

+370-676-00578

Salių nuoma

Kviečiame visus norinčius treniruotis ir tobulėti nuomotis šiuolaikiškai įrengtas sporto sales laisvuoju metu sporto ar aktyvaus laisvalaikio veiklai. Trumpalaikė ir ilgalaikė nuoma. Vieno užsiėmimo ( 1 val.) kaina – 20 Eur.

Norintiems nuomotis salę visą mėnesį ir rengti užsiėmimus du kartus per savaite siūlome specialią kainą: bokso salės – 120 Eur.

+370-655-91615
Išbandyk pirmą treniruotę NEMOKAMAI. Registruokis!
Hello. Add your message here.